Adam Bartosiewicz – Profil LinkedIn

Kim jestem? Od kilku lat zajmuję się szkoleniami jako trener kompetencji cyfrowych. Mój ulubiony produkt to Teams / SharePoint i chmura Microsoft 365. Czasami trafia się Azure ale i tak odległy świat jak Google.

Czasami zastanawiam się, ile już o tym wiem. Od kiedy zaczął rządzić DevOps, chyba nie wiem nic ale to i tak wciąż za mało. To pozornie jest bez sensu. Inżynierowie z Redmond co chwila podsuwają nam coś nowego, więc jest o czym pisać. Coraz częściej więc uczę ludzi, jak adaptować się do stanu jakim jest ciągła zmiana. Być może za chwilę sztuczna inteligencja przejmie tę rolę ale i ją trzeba uczyć.

Co tu znajdziecie: materiał edukacyjny, opowiadający o tym jak zacząć pracę z usługami Microsoft 365 (na różnym poziomie zaawansowania). Bardzo często zdarza się, że firmy nie wiedzą, ile ciekawych rozwiązań otrzymują wraz z subskrypcją. Szkoda, aby taki potencjał się zmarnował.

Jeśli potrzebujecie wsparcia, pomysłu, konsultacji czy dynamicznego szkolenia „przed” i „powdrożeniowego”, zapraszam do kontaktu. Mogę również pomóc w organizacji szkoleń stacjonarnych Microsoft (oficjalnych i autoryzowanych) we współpracy z  partnerskimi firmami szkoleniowymi.

Zapraszam też do subskrypcji Newslettera. Od czasu do czasu podeślę Wam maila ze swoją twórczością. Jeśli uznacie ją za wartościową, myślcie o mnie dobrze na mieście i zaproście do siebie na warsztat, lub zwyczajnie postawcie kawę.

Napisz wiadomość: